kastamonu-bm

kastamonu-bm

Tapu ve Kadastro XIX. (Kastamonu) Bölge Müdürlüğü

BÖLGE MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

    Kastamonu Orman Bölge Müdürü Sayın Fahri SÖNMEZOĞLU Bölge Müdürümüz Sayın Yücel SERDAR' ı makamında ziyaret etmişlerdir. Bölge Müdürümüz ve Orman Bölge Müdürü tarafından, Kastamonu İl geneli ve sorumluluk alanında yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında karşılıklı bilgilendirme yapılmıştır.

BÖLGE MÜDÜRÜMÜZÜN KADASTRO ŞANTİYELERİNİ ZİYARETLERİ

Bölge Müdürümüz Sayın Yücel SERDAR Zonguldak ili 19 -15 ihale paket ZNK-DVK  referans numaralı ''Kadastro Haritalarının Güncellenmesi'' işi ve Zonguldak ili 4. Grup "2/B Çalışması'' işi şantiyeleri ile Kdz. Ereğli Kadastro Birimi' ni ziyaret ederek incelemelerde bulunmuş, çalışmalar hakkında bilgi almış, iş ve işlemlerin süresi içerisinde bitirilmesinin önemine değinmiş sorun ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulunmuşlardır.

Ziyaret

Bölge Müdürümüz Sayın Yücel SERDAR Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın İbrahim ÇENET' i makamında ziyaret etmişlerdir. Genel Sekreter Sayın İbrahim ÇENET ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür etmişlerdir.

Ziyaret

Bölge Müdürümüz Sayın Yücel SERDAR Kastamonu Memur-Sen İl Başkanlığı'nı ziyaret etmişlerdir.

Memur-Sen İl Başkanı İrfan BAKIR ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Bölge Müdürlüğümüz çalışmalarını takdir ettiklerini ve başarılı çalışmaların devamını dilediklerini ifade etmişlerdir.