sanliurfa-bm

sanliurfa-bm

Tapu ve Kadastro XXI. (Şanlıurfa) Bölge Müdürlüğü

Bölge Müdürümüz Hamdi ERŞEN Tarafından Plaket Takdimi

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinde yapılan tadilat dolayı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığını Nihat ERDOĞAN adına  Şube Müdürü Ömer GÜLLÜCE'ye, Tekniker Serdar YİĞİT, Uzman Oktay GÜRPINAR ve Şirket Temsilcisi Barış BAŞ'a Bölge Müdürümüz Hamdi ERŞEN tarafından plaket takdimi yapılmıştır.

Vefat ve Taziye

Bölge Müdürlüğümüz personellerinden Hüseyin AYKUT'un ağabeyi vefat etmiştir. Bölge Müdürlüğü olarak merhuma Allah'tan rahmet kalanlarına sabır niyaz ederiz.

İrtibat Telefon: Hüseyin AYKUT  05442558147

Kuruluşumuzun 174.Yılına Özel Olarak Uçak ile Havadan Fotoğraf Çekimleri Personellerimizin de Katılımı ile Yapıldı...

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün 174. Yıl Kuruluş Yıldönümü kutlamaları kapsamında Harita Dairesi Başkanlığımızın envanterinde kayıtlı uçağımız, personelimizle birlikte Şanlıurfa semalarında hava fotoğrafı çekim uçuşları gerçekleştirdi. 

45 dakika süren uçuşa, Şanlıurfa GAP Havalimanından havalanan uçağımızın özel turuna ise, Şanlıurfa Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğüne bağlı müdürlüklerimizde görev yapan Ramazan ASLAN, Hasan SİNİ, Feride DEVECİ, Mehmet KARACA katıldılar.

174. Kuruluş Yıl Dönümü

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün kuruluşunun 174. Yıldönümü, Bölge Müdürlüğümüz  ile bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlüklerimizce büyük bir coşkuyla kutlandı.

174. yılında ‘Geleceğe Emin Adımlarla İlerliyoruz’ sloganı ile yola çıkan ve 1847 yılından bu yana mülkiyetin garantisi olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Şehitlikte bulunan Atatürk Anıtında tören düzenlendi.