trabzon-bm

Tapu ve Kadastro IX. (Trabzon) Bölge Müdürlüğü

Başarı Belgesi

Bölge Müdürlüğümüze bağlı Akçaabat Tapu Müdürlüğü personellerinden Tapu Sicil Müdür Yrd. Çetin ARSLAN, Tekniker Meryem AKTAŞ, Kad. Tek. Şirin PEPE, Bilgisayar İşt. Muhammet UÇAR ve Memur Ali Kemal BAYSAL göstermiş oldukları gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı Akçaabat Kaymakamı Sayın Ramazan KURTYEMEZ tarafından üstün başarı belgesi ile taltif edilmiştir.

Başarı Belgesi

Akçaabat Kaymakamı Sayın Ramazan KURTYEMEZ tarafından Akçaabat Tapu Müdürlüğü personellerine görev süresi içerisinde sunulan kamu hizmetlerinde göstermiş oldukları başarılı çalışmalarından ötürü başarı belgesi verilmiştir.

Emeklilik

Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Tapu Şube Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmakta iken emekli olan Abdi TÜTÜNCÜ'ye Bölge Müdürümüz Sayın Serkan COŞKUN tarafından plaket verilmiştir.

Teşekkür Belgesi

2022 yılı vatandaş Memnuniyeti Anketi Değerlendirme sonuçlarına göre en başarılı Müdürlükler arasında yer alan Ortahisar Tapu Müdürlüğü'ne Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Zeki ADLI tarafından teşekkür belgesi verilmiştir.

Vefat

Bölge Müdürümüz Sayın Serkan COŞKUN'un kayınpederi vefat etmiştir. Tapu ve Kadastro 9. Bölge Müdürlüğü olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Bölge Müdürlüğümüzde 2023 Yılı KYS İç Tetkikleri Tamamlanmıştır.

TS EN ISO 900:2015 Kalite Yönetim Sistemi Bölge Müdürlüğü Tetkiği 9 Haziran tarihinde Bölge Müdürümüz Serkan COŞKUN başkanlığında Kalite Denetçisi Baş Tetkikçiler Faruk ÖZDÜZGÜN,  Faysal GÖYMEN, Özlem ÖZTÜRK ve Bölge Müdür Yardımcıları ile  Şube Müdürlerimizin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıyla sonlandırılmıştır.