trabzon-bm

trabzon-bm

Tapu ve Kadastro IX. (Trabzon) Bölge Müdürlüğü

Değerlendirme Toplantısı

Bölge Müdürlüğümüze bağlı 30 Tapu Müdürlüğümüz ile Tapu işlemleri ( Satış, Satış-İpotek, İntikal işlemlerinin sonuçlandırma süreleri, başvuru alınması - yevmiye arası istatistikleri ve işlemlerin aynı günde bitirilmeme nedenleri ile çözüm önerileri) ve Arşiv işlemleri ile ilgili Bölge Müdürü Sayın İrfan HACIMEMİŞOĞLU başkanlığında video konferans toplantısı gerçekleştirilmiştir.

VEFAT

Bölge Müdürlüğümüzde görevli Bölge Müdür Yardımcımız Mehmet LİMANDAL ile Avcılar Tapu Müdürümüz Yılmaz Rasim LİMANDAL’ın  babaları emekli Hakim Ömer LİMANDAL vefat etmiştir. Cenazesi yarın 21 Mayıs Cuma günü saat 10:00’da Trabzon ili Vakfıkebir ilçesi  Merkez Yeni Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Tapu ve Kadastro 9. Bölge Müdürlüğü olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Taşınmazların Rayiç Bedellerinin Elektronik Ortamda Alınması Uygulamasına Geçiş Kapsamında Protokoller İmzalandı

Vakfıkebir ve Hopa Tapu Müdürlüklerimiz ile ilgili Belediyeler arasında ''Elektronik Ortamda Emlak Beyan Değerinin Alınmasına'' yönelik protokoller imzalanmıştır.

Buna göre; Bölge Müdürlüğümüze bağlı 21 Tapu Müdürlüğümüz ile ilgili belediyeler arasında Emlak Değerlerinin alınmasına dair protokollerin, Tapu Müdürlüklerimiz gruplarına göre dağılımı aşağıda belirtilen şekilde güncellenmiştir.