Organizasyon Şeması

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TAPU VE KADASTRO XV. (VAN) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYON ŞEMASI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Mert Yasin ÖZ
Bölge Müdürü V.
Vedat YENER
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

* Tapu Şube Müdürlüğü

* Personel Şube Müdürlüğü

 

Eyüp KIZILTAŞ
Bölge Müdür Yardımcısı
Bağlı Birimler

* Kadastro Şube Müdürlüğü

* İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü

Alican TURAN
Alican TURAN
Şube Müdürü
Tapu Şube Müdürlüğü
Betül ARABACI
Betül ARABACI
Biyolog
Fazıl AYNA
Fazıl AYNA
Uzman
Herdem ÇELİK
Herdem ÇELİK
Bilgisayar İşletmeni
Nahide GEMİCİ
Nahide GEMİCİ
Bilgisayar İşletmeni
Ömer BİLGETAY
Ömer BİLGETAY
Şube Müdürü
Kadastro Şube Müdürlüğü
Esra TUĞRUL
Esra TUĞRUL
Kontrol Mühendisi
Serkan BOZBAY
Serkan BOZBAY
Kontrol Mühendisi
Can KAYA
Can KAYA
Mühendis
Sedat ÇAVDAR
Sedat ÇAVDAR
Şube Müdürü
Personel Şube Müdürlüğü
Murat YILDIRIM
Murat YILDIRIM
Bilgisayar İşletmeni
Çiğdem ARSLAN
Çiğdem ARSLAN
Bilgisayar İşletmeni
Hülya ÖZDEMİR
Hülya ÖZDEMİR
Bilgisayar İşletmeni
Mehmet DÜNDAR
Mehmet DÜNDAR
Şube Müdürü
İşletme ve Destek Şube Müdürlüğü
İzzet ALİM
İzzet ALİM
Bilgisayar İşletmeni
Ercan BAYDAR
Ercan BAYDAR
Mühendis
Ercan YAŞAR
Ercan YAŞAR
Tekniker
Metin UZUNKÖPRÜ
Metin UZUNKÖPRÜ
Bilgisayar İşletmeni
Yüksel ERGİN
Yüksel ERGİN
Bilgisayar İşletmeni
Burhaneddin AYSAN
Burhaneddin AYSAN
Bilgisayar İşletmeni
Gülden ARSAKAY
Gülden ARSAKAY
Bilgisayar İşletmeni
İsmail EYAZ
İsmail EYAZ
Bilgisayar İşletmeni
Hasan BİLİCİ
Hasan BİLİCİ
Bilgisayar İşletmeni
Pınar YILMAZ
Pınar YILMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Ali Rıza ÜLKER
Ali Rıza ÜLKER
Memur
Sevim ÖZGÜR
Sevim ÖZGÜR
Memur
Sacid ÜNSAL
Sacid ÜNSAL
4/B İdari Büro Personeli
Abdulvahap KARABULAK
Abdulvahap KARABULAK
Daimi İşçi
Abubekir CANCAN
Abubekir CANCAN
Daimi İşçi
Cem BİZAN
Cem BİZAN
Daimi İşçi
Burhan KONCA
Burhan KONCA
Daimi İşçi
Ekrem TUNÇDEMİR
Ekrem TUNÇDEMİR
Daimi İşçi
İlhami YİĞİT
İlhami YİĞİT
Daimi İşçi
Salih KIZILTAŞ
Salih KIZILTAŞ
Daimi İşçi
Yahya Kemal ÖZKAN
Yahya Kemal ÖZKAN
Daimi İşçi
Engin YILDIRIM
Engin YILDIRIM
Sürekli İşçi / Güvenlik Görevlisi
Mehmet Haluk YILDIZ
Mehmet Haluk YILDIZ
Sürekli İşçi / Güvenlik Görevlisi
Raif YILDIZ
Raif YILDIZ
Sürekli İşçi / Güvenlik Görevlisi
Fikret YARIMBATMAN
Fikret YARIMBATMAN
Sürekli İşçi / Güvenlik Görevlisi
Burak KÜÇÜKYILDIZ
Burak KÜÇÜKYILDIZ
Sürekli İşçi / Güvenlik Görevlisi
Erdal KILIÇ
Erdal KILIÇ
Sürekli İşçi / Güvenlik Görevlisi
Hamza ŞAHİN
Hamza ŞAHİN
Sürekli İşçi / Güvenlik Görevlisi
Hasan BELHAN
Hasan BELHAN
Avukat/Şube Müdür V.
Hukuk ve Denetim Şube Müdürlüğü
Mehmet Fehim GÜNEŞ
Mehmet Fehim GÜNEŞ
Şef (Ö)
Nevin SOYLU
Nevin SOYLU
Tekniker
Mehmet SEYİDHASANOĞLU
Mehmet SEYİDHASANOĞLU
Bilgisayar İşletmeni
Veysel YORULMAZ
Veysel YORULMAZ
Bilgisayar İşletmeni