YILDIZLARIN IŞIĞINDA

17
Ekim
2018

Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI, Tapu Kadastro Meslek Lisesi’nin düzenlediği ‘Yıldızların Işığında’ adlı programa katıldı.

Tapu Kadastro Meslek Lisesi’nin periyodik olarak düzenlediği, Tapu Kadastro Meslek Lisesi’nden mezun olan ve Kamu Yönetiminde üst düzey görev yapan kişileri davet ederek, öğrencilerle bir araya getirdiği programın konuğu Tapu ve Kadastro Genel Müdürümüz Mehmet Zeki ADLI oldu.

ADLI, öğrencilere yaptığı konuşmada, “Bu okulun mezunu olmaktan gurur duyuyorum. Sizleri görmekten mutlu oldum. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bu ülkenin geleceği sizlersiniz. Sizin başarınız bu ülkenin başarısı demektir. Bizler devletteki görevimizi bitirdikten sonra sizler bu görevi devralacaksınız. Sizler ne kadar iyi yetişirseniz bu ülkenin geleceği de o kadar parlak olur.” dedi.     

1978 yılında Tapu ve Kadastro Meslek Lisesinden mezunu olduğunu belirten Genel Müdürümüz “Bu okulun mezunu bir ağabeyiniz olarak bu ortamı teneffüs etmek beni duygulandırdı.  Bu duygularla, bu ülkeye daha nasıl faydalı olurum düşüncesi ile hareket etmeliyiz” diye öğrencelere seslendi.

Programa,  Genel Müdürümüz M.Zeki ADLI’nın yanı sıra İç Denetim Dairesi Başkanı H.İbrahim KARAKAYA, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mehmet POSTACI, Harita Dairesi Başkanı Nevzat İhsan SARI, Arşiv Dairesi Başkanı Dr. Bekir Tarık YİĞİT, Personel Dairesi Başkanı İbrahim ÖZTÜRK, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Yücel SERDAR, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Sedat BAKICI, Döner Sermaye İşletmesi Müdürü Gürkan ÇELİK ile Okul Müdürü Fatih AŞKIN ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Programın ardından Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Oran yerleşkesinde bulunan Arşiv Dairesi Başkanlığında da  incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz, tarihi belge restorasyon çalışmaları ile ilgili Arşiv Dairesi Başkanı Dr. Bekir Tarık YİĞİT’ten bilgi aldı.