Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

TAPU VE KADASTRO
GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

MAVİ • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
ZEYTİN YEŞİLİ • KADROSU BAŞKA BİRİMDE, GÖREVİ BİRİMDE
TURUNCU • KADROSU BİRİMDE, GÖREVİ BAŞKA BİRİMDE

 

Nihat ERDOĞAN
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı
Metin TOKAT
Metin TOKAT
Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V.
BASIN ve HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
Süreyya GÜMÜŞELİ
Süreyya GÜMÜŞELİ
Mühendis
Ramazan BULUT
Ramazan BULUT
Tekniker
Seda YILMAZ KANAT
Seda YILMAZ KANAT
Uzman
Hüseyin AYAZ
Hüseyin AYAZ
Bilgisayar İşletmeni
Ad Soyad | Ünvan
Şenay YORULMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Ad Soyad | Ünvan
Şimanur DEMİRAL
Araştırmacı
Kader GÜNDÜZTEPE
Kader GÜNDÜZTEPE
Bilgisayar İşletmeni
Nilüfer BARIN
Nilüfer BARIN
Bilgisayar İşletmeni
Cemil ULAŞ
Cemil ULAŞ
Bilgisayar İşletmeni
Süleyman ERCANLI
Süleyman ERCANLI
Bilgisayar İşletmeni
Dursun ÜNLÜSOY
Dursun ÜNLÜSOY
Daimi İşçi
Özgür YILMAZ
Özgür YILMAZ
Şube Müdürü V.
TAŞINIRLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Hür ÖZBEK
Hür ÖZBEK
Bilgisayar İşletmeni
İbrahim GÖRGÜN
İbrahim GÖRGÜN
Bilgisayar İşletmeni
Fatma AĞIRMAN
Fatma AĞIRMAN
Bilgisayar İşletmeni
Ahmet ÇULHA
Ahmet ÇULHA
Hizmetli
İbrahim Soner KINDIR
İbrahim Soner KINDIR
Şube Müdürü
İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Şakir TURAN
Şakir TURAN
Uzman
Ahmet KİRAZ
Ahmet KİRAZ
Teknisyen
Yasin ÇİÇEK
Yasin ÇİÇEK
Bilgisayar İşletmeni
Ayşe YILMAZ
Ayşe YILMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Abdullah DANACIOĞLU
Abdullah DANACIOĞLU
Bilgisayar İşletmeni
Mustafa TÜRKYILMAZ
Mustafa TÜRKYILMAZ
Bilgisayar İşletmeni
Hasan YILDIRIM
Hasan YILDIRIM
Bilgisayar İşletmeni
Selami KAMANLI
Selami KAMANLI
Bilgisayar İşletmeni
Ramazan AKKAYA
Ramazan AKKAYA
Bilgisayar İşletmeni
Yusuf AYDIN
Yusuf AYDIN
Bilgisayar İşletmeni
Eyüp AKSAN
Eyüp AKSAN
Memur
Kenan ÜNAL
Kenan ÜNAL
Şoför
Üzeyir ELMAS
Üzeyir ELMAS
Şoför
Tuncay TÜRKAN
Tuncay TÜRKAN
Daimi İşçi
Coşkun DEĞİRMENCİ
Coşkun DEĞİRMENCİ
Sürekli İşçi
Kubilay KAMANLI
Kubilay KAMANLI
İşçi
Muammer UĞURBAŞ
Muammer UĞURBAŞ
İşçi
Ali PINAR
Ali PINAR
İşçi
Durmuş TAŞÇI
Durmuş TAŞÇI
İşçi
Ali YAVUZ
Ali YAVUZ
İşçi
Murat ATAMAN
Murat ATAMAN
İşçi
Cihat ÖZTÜRK
Cihat ÖZTÜRK
İşçi
Murat YILMAZ
Murat YILMAZ
İşçi
Halil Murat ŞİMŞEK
Halil Murat ŞİMŞEK
İşçi
Hüseyin AYDIN
Hüseyin AYDIN
Hizmetli
Abdurrahman CENGİZ
Abdurrahman CENGİZ
Hizmetli
Murat TAK
Murat TAK
Hizmetli
Hakan KUZUCU
Hakan KUZUCU
Hizmetli
Fahri İBÜK
Fahri İBÜK
Şube Müdürü V.
SATIN ALMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Yüksel ÜNVER
Yüksel ÜNVER
Mühendis
Hatice YILMAZ
Hatice YILMAZ
Mühendis
Türkan AYDIN
Türkan AYDIN
Bilgisayar İşletmeni
Deniz YALÇIN
Deniz YALÇIN
Bilgisayar İşletmeni
M. Fatih GÜNDÜZ
M. Fatih GÜNDÜZ
Bilgisayar İşletmeni
Mahir DEMİRKAPI
Mahir DEMİRKAPI
Memur
Harun YÜKSELEN
Harun YÜKSELEN
Daimi İşçi
Sultan AY
Sultan AY
Sürekli İşçi
Selami AKTAŞ
Selami AKTAŞ
Şube Müdürü
GENEL EVRAK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Çetin ÇOBAN
Çetin ÇOBAN
Bilgisayar İşletmeni
Hasan AKTAŞ
Hasan AKTAŞ
Bilgisayar İşletmeni
Taner ÖNEL
Taner ÖNEL
Arşiv Memuru
Zafer ÖNEL
Zafer ÖNEL
Arşiv Memuru
Nuri ŞARITAŞ
Nuri ŞARITAŞ
Dağıtıcı
Ramazan BABAYİĞİT
Ramazan BABAYİĞİT
Dağıtıcı
Mustafa SEYHAN
Mustafa SEYHAN
Hizmetli
Hasan YİĞİT
Hasan YİĞİT
Hizmetli
Ramazan DEMİR
Ramazan DEMİR
Hizmetli
Çağdaş GÜNDÜZ
Çağdaş GÜNDÜZ
Şube Müdürü V.
PROJE ve YAPIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ender ÇEÇEN
Ender ÇEÇEN
İnşaat Mühendisi
Nejdet TOPAL
Nejdet TOPAL
İnşaat Mühendisi
Metin YILMAZ
Metin YILMAZ
İnşaat Mühendisi
Tunahan UZUN
Tunahan UZUN
Elektrik Elektronik Mühendisi
Hasan BAYCAN
Hasan BAYCAN
Jeoloji Mühendisi
Evrim ATEŞ
Evrim ATEŞ
Makine Mühendisi
Ezgi DEMİRKOPARAN
Ezgi DEMİRKOPARAN
Makine Mühendisi
Şerife Müge KARASOY
Şerife Müge KARASOY
Elektrik Mühendisi
Savaş ÇELİK
Savaş ÇELİK
Bilgisayar Mühendisi
Ayfer KULU ERSÖZ
Ayfer KULU ERSÖZ
Mimar
Gülşah ÇAVUŞOĞLU
Gülşah ÇAVUŞOĞLU
Mimar
Hatice GÜNER
Hatice GÜNER
Mimar
Ramazan KUTLU
Ramazan KUTLU
Tekniker
İbrahim ÖNSOY
İbrahim ÖNSOY
Tekniker
A. Kadir KILIÇ
A. Kadir KILIÇ
Teknisyen
Yılmaz ÜNSAL
Yılmaz ÜNSAL
Teknisyen
Nazım DÖNER
Nazım DÖNER
Teknisyen
Fikret BAYKAL
Fikret BAYKAL
Teknisyen
Osman ÇAKIR
Osman ÇAKIR
Teknisyen
Nermin KARAMAN
Nermin KARAMAN
Bilgisayar İşletmeni
Şevket KUŞCU
Şevket KUŞCU
Arşiv Memuru
Mehmet GÜCÜYENER
Mehmet GÜCÜYENER
İşçi
Baki GÖKGÜL
Baki GÖKGÜL
İşçi
Ahmet CANDEMİR
Ahmet CANDEMİR
İşçi
Eyüp UYAR
Eyüp UYAR
İşçi
İlhan DEMİR
İlhan DEMİR
İşçi
Turan KILAT
Turan KILAT
Sürekli İşçi
Mustafa GÜLSEVEN
Mustafa GÜLSEVEN
Sürekli İşçi
Ad Soyad | Ünvan
Özge ÖMÜR
Sürekli İşçi
İsmail ATEŞ
İsmail ATEŞ
Hizmetli
Refik ÇALIMLI
Refik ÇALIMLI
Hizmetli
Bülent KÜREKÇİ
Bülent KÜREKÇİ
Hizmetli
Yunus TEKE
Yunus TEKE
Hizmetli
Dursun YILMAZ
Dursun YILMAZ
Hizmetli
Çağdaş GÜNDÜZ
Çağdaş GÜNDÜZ
Şube Müdürü V.
BAKIM ve ONARIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Taner BAHAR
Taner BAHAR
Tekniker
Serdar YİĞİT
Serdar YİĞİT
Tekniker
Alişan ÇELİKDEMİR
Alişan ÇELİKDEMİR
Tekniker
Nusret TÜREL
Nusret TÜREL
Tekniker
Ahmet AYDOS
Ahmet AYDOS
Tekniker
Erkan ŞİMŞEK
Erkan ŞİMŞEK
Teknisyen
Fetullah AY
Fetullah AY
Teknisyen
Oktay GÜRPINAR
Oktay GÜRPINAR
Uzman
Emel D. HEPBİLDİ
Emel D. HEPBİLDİ
Bilgisayar İşletmeni
Nuray GÜNDEMİR
Nuray GÜNDEMİR
Bilgisayar İşletmeni
Serpil AYVAT
Serpil AYVAT
Bilgisayar İşletmeni
Abdurrahim GÖK
Abdurrahim GÖK
Şube Müdürü
SOSYAL İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet KIŞLAR
Mehmet KIŞLAR
Gıda Mühendisi
Zeynep GÜLEÇ
Zeynep GÜLEÇ
Daire Tabibi
İlke KESKİN
İlke KESKİN
Hemşire
Zühre GÖKÇE
Zühre GÖKÇE
Hemşire
Birgül BAYGÜL
Birgül BAYGÜL
Hemşire
Sadegül BÜYÜKTANIR
Sadegül BÜYÜKTANIR
Bilgisayar İşletmeni
Didem YAĞMUR
Didem YAĞMUR
Bilgisayar İşletmeni
Sümmani TEMEL
Sümmani TEMEL
Bilgisayar İşletmeni
Bülent COŞGUN
Bülent COŞGUN
Laborant
Yakup YURTOĞLU
Yakup YURTOĞLU
Şube Müdürü
PERSONEL ve BİRİM EVRAK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Murat KARAGÖZ
Murat KARAGÖZ
Uzman
Neriman GÜMÜŞELİ
Neriman GÜMÜŞELİ
Bilgisayar İşletmeni
Nihat UÇAR
Nihat UÇAR
Bilgisayar İşletmeni
Songül TAT
Songül TAT
Bilgisayar İşletmeni
Havva ÇOBAN
Havva ÇOBAN
Bilgisayar İşletmeni
Epürüz ILGAR
Epürüz ILGAR
Bilgisayar İşletmeni
Nihal YURTLU
Nihal YURTLU
Memur
Hakan DEMİRTUNÇ
Hakan DEMİRTUNÇ
Hizmetli
Özcan ÇOLAK
Özcan ÇOLAK
Şube Müdürü V.
SİVİL SAVUNMA ve GÜVENLİK İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Yaşar ÇAKIR
Yaşar ÇAKIR
Bilgisayar İşletmeni
Elif OKUR
Elif OKUR
Bilgisayar İşletmeni
Aytuğ BOKE
Aytuğ BOKE
Güvenlik Sorumlusu
Canip GÖZEL
Canip GÖZEL
Daimi İşçi (Danışma Memuru)
Sakine BAYRAM
Sakine BAYRAM
Hizmetli (Danışma Memuru)
Recep ALTAŞ
Recep ALTAŞ
Sürekli İşçi (Vardiya Amiri-Güvenlik Görevlisi)
Muhammed GENÇTOSUN
Muhammed GENÇTOSUN
Sürekli İşçi (Vardiya Amiri-Güvenlik Görevlisi)
Şevket Berkan ÇELİK
Şevket Berkan ÇELİK
Sürekli İşçi (Vardiya Amiri-Güvenlik Görevlisi)
Fatih DEMİRKOPARAN
Fatih DEMİRKOPARAN
Sürekli İşçi (Vardiya Amiri-Güvenlik Görevlisi)
Berna ERYÜCEL
Berna ERYÜCEL
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Neriman USTA
Neriman USTA
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Necla ÜNAL
Necla ÜNAL
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Gülten BAKİ
Gülten BAKİ
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Memnune Dilek ULUTAŞ
Memnune Dilek ULUTAŞ
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Mert ERDEM
Mert ERDEM
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Mehmet Fikri TUNCER
Mehmet Fikri TUNCER
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Tolga ÖZTÜRK
Tolga ÖZTÜRK
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Emre TUFAN
Emre TUFAN
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Hakan AYDIN
Hakan AYDIN
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Volkan AKKOÇ
Volkan AKKOÇ
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Sercan ÖDEMİŞ
Sercan ÖDEMİŞ
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Fatih ÜNSAL
Fatih ÜNSAL
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Mehmet Akif SERDAR
Mehmet Akif SERDAR
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Sedat ERMİŞ
Sedat ERMİŞ
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Mesut SANLI
Mesut SANLI
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Fatih YURT
Fatih YURT
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Ferdi NAMALIR
Ferdi NAMALIR
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Çağrı ŞİRİN
Çağrı ŞİRİN
Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)