Kayseri Bölge Müdürlüğünde Değerlendirme Toplantısı ve Vali Ziyareti

05 Eki 2023

Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanımız Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Kayseri Tapu ve Kadastro XI. Bölge Müdürü Mustafa ÇETİNKAYA ve beraberindeki heyet Kayseri Tapu ve Kadastro XI. Bölge Müdürlüğü   yetki alanında bulunan Kırşehir İlinde yürütülen Elektronik Tapu ve Kadastro Projesi kapsamında yapılan ve yapılacak olan çalışmalar  için biraraya geldi.
Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER başkanlığında,  Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanımız Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Kayseri Tapu ve Kadastro XI. Bölge Müdürü Mustafa ÇETİNKAYA, Bölge Müdür Yardımcısı Serhat BATTAL, Kadastro Dairesi Başkanlığı Kontrol Mühendisi Battal PEKTAŞ, Tapu Dairesi Başkanlığı, Tapu ve Kadastro Uzmanı Metin ULUDAĞ, Bölge Müdürlüğü Kontrol Mühendisleri Azer Çetin YİĞİT, Ergün ÜLGÜN, Kırşehir Kadastro Müdürü Hasan DEMİRCİ, Kırşehir Tapu Müdürü Ahmet ÇOBAN, Kırşehir Tapu ve Kadastro Müdürlüklerine ait personelin katılımı ayrı ayrı toplantılar düzenlenerek bundan sonraki süreç ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

Daha sonrasında Genel Müdür Yardımcımız Adil Hakan AYBER, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanımız Cevdet Ekmel HATİPOĞLU, Bölge Müdürü Mustafa ÇETİNKAYA, Kırşehir Kadastro Müdürü Hasan DEMİRCİ ve Kırşehir Tapu Müdürü Ahmet ÇOBAN Kırşehir Valisi H. Mete BUHARA’yı makamında ziyaret etti.